Fotbal Senohraby

SOKOL SENOHRABY

NÁBOR MLADÝCH FOTBALISTŮ

CHCEŠ ZKUSIT HRÁT FOTBAL?

Super! Není nic jednoduššího. Přijď se podívat na naše tréninky nebo se rovnou spoj s našimi trenéry a domluv se. Protože nejsme žádní mistři světa (co není, ale může být, žejo?), tak si vůbec nelámej hlavu s tím, jestli to umíš nebo ne. Místo máme pro každého. A dokonce si ani nelámej hlavu s tím, kolik ti je let. Kluky (ale i holky) přijímáme do všech kategorií. 

Co o nás říkají rodiče našich hráčů?

„Proč Senohraby?  Prostě se tu sešla bezva parta kluků, super trenéři a prima rodiče.“

Míša Mairichová

„Je radost sledovat, s jakým nadšením chodí můj syn na tréninky, asi to tam dělají dobře.“

Pavlína Hrušková

HRAJEME JENOM FOTBAL? VŮBEC NE...

Snažíme se o všestranný rozvoj kluků a holek, a proto naše aktivity zdaleka nekončí jen u fotbalu. Bazén, trampolíny, běžecké závody nebo třeba fotbal-golf, to je jen namátkový výčet toho, co u nás hráči zažívají. 

Co o nás říkají naši fotbalisti?

„Skvělá parta, super fotbalisti a fajn trenéři, takže je to tady dobrý!“

Jindra Melichar, kapitán starších žáků

PRACOVITOST - ÚSPĚCH - RADOST

Makáme, zlepšujeme se, ale hlavně se bavíme. A to nás baví! Jo, a taky občas vyhráváme. A to nás baví ještě víc! Ale i když nevyhráváme, vždycky se snažíme být co nejlepší. Protože nás fotbal baví!

Co o nás říkají naši fotbalisti?

„Když vyhráváme, tak je to tu super. A když prohráváme, tak vlastě taky.“

Adam Straka, starší přípravka

„Baví mě to tu moc. Chodí sem i můj starší brácha, který hraje za dorost a taky říká, že je to tu super.“

David Matoušek, mladší žáci

HOLKY? SAMOZŘEJMĚ!

Už od nejmenších dětí až po kategorii starších žáků můžou hrát holky společně s klukama, tak proč si to neužít? Naše zkušenost říká, že holky patří často k nejlepším hráčům svého týmu, takže se není čeho bát!

Co o nás říkají naše holky – fotbalistky?

„Hrát fotbal v Senohrabech je to nejlepší, co mě mohlo potkat. Hraji ho od svých šesti let a díky tomu tu mám spoustu skvělých kámošů.“

Lucka Šťastná

ZE SENOHRAB DO REPREZENTACE?

Ovšem! Tedy, tak samozřejmé to není, záleží pochopitelně a vaší píli, talentu, odhodlání… Ale to, že je možné se ze Senohrab dostat třeba do bundesligy nebo reprezentace dokazuje odchovanec senohrabského fotbalu Jiří Štajner. Více povídání naleznete na stránce „Legendy“

A co mám udělat, abych se mohl přidat?

Stačí, když zavoláš někomu z našich trenérů. Kontakty na ně jsou zde. Nebo se přijď rovnou podívat na naše tréninky. Rozpisy tréninků najdeš na stránkách jednotlivých týmů.

Moc se na Tebe těšíme!