Žáci Vrch. Janovice – Senohraby

Vrch. Janovice – Senohraby  0 : 6 (0:3)

Do utkání, ve kterém jsme jen díky třem klukům z přípravky nastoupili  v devíti, jsme vstoupili dobře. Hned ve druhé minutě otevřel skóre Jáchym Križko, který nastoupil ke svému prvnímu zápasu za Senohraby. Hra během první půle se odehrávala většinou na polovině soupeře, ale přidat další branky se nám nedařilo. Až před poločasem se dvakrát trefil Honza Pospíšil a zajistil nám pohodové poločasové vedení. Když v úvodu druhého poločasu završil Honza svůj hattrik bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Ve zbytku poločasu jsme měli šancí dost, ale prosadili se pouze mladíci Vítek Špachta a Dominik Svoboda. David Novák v bráně uchránil čisté konto včasnými vyběhnutími, ale zachytal si až při pozápasových penaltách.

Branky: Pospíšil 3, Križko, Špachta, Svoboda

Sestava: Novák – Kopecký, Kumstová, Križko, Svoboda, Urbanec, Pospíšil, Špachta – Hais

Příští utkání:  Sobota 25.4. 10:15  Nespeky – Senohraby.  Sraz v 9:15 na hřišti. Odjezd v 9:20.