Žáci Senohraby – Vlašim

Žáci Senohraby – Vlašim 0 : 7 (0:3)

Zápas proti zatím nejsilnějšímu letošnímu soupeřovi nám ukázal, na čem všem musíme zapracovat, abychom se mohli fotbalově rovnat i s těmi nejlepšími v okrese. Vlašim nás od začátku přehrávala důrazem v soubojích a pohybem pro balon. Až po 10 minutách a dvou brankách jsme hru zlepšili a do zbytku 1. poločasu jsme hru alespoň trochu vyrovnali.
Zlepšená hra ve druhém poločase a naděje na dobrý výsledek nám vydržela do 50. minuty, pak ale v posledních minutách soupeř vstřelil 3 branky, nám se z několika šancí gól dát nepodařilo a tak konečný výsledek je trochu krutý.

Sestava : Švancar – Vrba, Štolba, Růžička, Špachta, Mařinec, Hais, Hacmacová, Kopecký J., Kopecký Š., Peška, Páleníček, Všetula

Příští utkání:  Neděle 9.10. v 11:00  Čechtice – Senohraby. Odjezd v 9:30 od hřiště.

Další utkání:  Úterý 11.10. v 17:00  Senohraby – Bystřice. Sraz v 16:15 na hřišti, kdo přijde později – dejte vědět !!