Žáci Senohraby – Vlašim B

Senohraby- Vlašim B  2 : 1 (1:1)

Do zápasu s Vlašimí jsme nastoupili trochu ospale. V 10. minutě po rohu soupeře, dlouhém odkopu a samostatném úniku Filipa jsme se ujali vedení. Šancí na obou stranách pomalu přibývalo, ale byla to Vlašim, kdo vsítil branku po povedené střele z 15 metrů. Po první půli byl tedy stav 1:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s bojovností a chutí vyhrát, a proto jsme měli i více šancí, ale naše pokusy obvykle mířily vedle či nad bránu. Dočkali jsme v 55. minutě, kdy zápas rozhodl krásnou střelou Kuba.

Sestava: Novák – Kumstová, Plášil, Kopecký V. – Bílek, Štolba, Urbanec – Páleníček – Špachta, Pospíšil, Beneš J.

Branky: Bílek, Štolba

Příští utkání:  Neděle 19.4. 10:15  Vrch. Janovice – Senohraby.  Sraz v 9:00 na hřišti. Odjezd v 9:10.