Žáci Senohraby – Teplýšovice

Senohraby – Teplýšovice 4 : 1 (1:1)

V sobotu sehráli žáci utkání, ve kterém měli potvrdit své postavení v tabulce. Soupeř z Teplýšovic měl jen o bod méně. Zápas jsme začali špatně, soupeř věděl co hrát a než jsme se rozkoukali, tak jsme po tečované střele prohrávali. Vyrovnání přišlo asi v polovině poločasu, Filip utekl všem a obránci nezbylo než ho faulovat. Penaltu s přehledem proměnil Kuba. Trochu neurovnaná hra pokračovala až do konce prvního poločasu, a žádnému z týmů se nepodařilo vstřelit branku. Druhý poločas jsme začali lépe. Kuba předvedl svůj nejlepší výkon, byl u všeho, rozdával přihrávky, bránil a diktoval hru. Po jeho přihrávce a Filipově úniku skóroval Alex. Soupeř neměl jak odpovědět, dlouhé nakopávané míče obrana včele s Honzou odvrátila a ve středu hřiště dál kraloval Kuba. Z další pěkné kombinace jsme získali rohový kop, který Jana přesně posadila Matějovi na hlavu – 3:1. Poslední branku vsítil David, když v poslední minutě potrestal chybu soupeřova obránce. Pochvala patří i hráčům přípravky, kteří svými výkony mužstvu pomohli.

Sestava: Kos, Kumstová, Plášil, Kopecký V., Bílek, Štolba, Lukeš M., Pospíšil – Novák, Páleníček A., Lukeš A., Hais, Špachta V.,

Branky: Štolba (p), Páleníček, Lukeš M., Novák

Příští utkání:  Sobota 18.10. 11:00 Netvořice – Senohraby. Sraz v 9:30 na hřišti. Odjezd v 9:40.