Žáci Senohraby – Bystřice

Žáci Čechtice – Senohraby  1 : 1 (0:1)

V dalším zápase jsme měli dlouho naději, že odvezeme 3 body, pro které jsme si přijeli…ale bohužel vyrovnávací branka z trestného kopu v poslední minutě nás všechny rozesmutnila. Opět ne úplně dobrý začátek utkání, pak většinu zápasu spíše naše převaha v poli, opět naše neproměněné šance, ke konci zápasu tlak soupeře, který chtěl vyrovnat… a asi zaslouženě vyrovnal.

Sestava: Páleníček – Štolba, Hais, Vrba, Kopecký Š., Růžička – Mařinec, Císař, Všetula, Kopecký J., Špachta – Hacmacová, Peška
Branka: Hacmacová

Žáci Senohraby – Bystřice  1 : 5 (0:4)

Úterní předehrávaný zápas s dalším silným soupeřem a strašidelný začátek, kdy jsme dostali 2 branky za 4 minuty…až při druhém střídání jsme začali trochu hrát, do poločasu jsme inkasovali další 2 branky a zas to vypadalo na debakl, jako s Vlašimí.
Do druhého poločasu se však naše nasazení a bojovnost výrazně zlepšila, k vidění byly občas i pěkné fotbalové akce a druhý poločas možná po naší mírné převaze skončil 1:1.

Sestava: Švancar – Štolba, Hais, Vrba, Kopecký Š., Růžička – Mařinec, Císař, Všetula, Kopecký J., Špachta – Hacmacová, Páleníček

Branka: Mařinec

Příští utkání:  Sobota 15.10. 10:15  Senohraby – Poříčí. Sraz v 9:30 na hřišti.