Žáci Senohraby – Bílkovice

Senohraby – Bílkovice  3 : 5 (2:3)

Opět v neúplném složení a opět s hráči o hlavu většími, jsme prohráli.  Soupeř nás nepřehrál, ale dlouhými nakopávanými míči, které dokázal zakončovat si šel pro vítězství. V prvním poločase jsme se rychle prohrávali a teprve za stavu 0:3 jsme dokázali vykombinovat několik akcí, které znamenali přijatelných poločasových 2:3. Po pěti minutách druhého poločasu Filip Bílek vyrovnal, a zdálo se, že bychom mohli uspět. Po chybách v polovině druhého poločasu jsme ale umožnili soupeři dvoubrankové vedení, které se už do konce utkání nezměnilo.

Sestava: Novák – Kumstová, Plášil, Bělka -Bílek, Kohout, Hais – Pospíšil; Kopecký, Križko, Havlíček

Branky: Bílek 2, Križko

Příští utkání:  Středa 27.4. 17:00  Senohraby – Načeradec.  Sraz v 16:30 na hřišti.