Žáci Postupice – Senohraby

Postupice – Senohraby  6 : 8  (1:5)

První jarní vítězství mladších žáků nám snad vrátilo možnost bojovat v tabulce o lepší umístění. První poločas tým posílený navrátilcem ligistou Adamem Kohoutem odehrál dobře. Sice jsme inkasovali po chybě první branku utkání, ale pak jsme se prosadili i my a poločasové skóre  1 : 5 bylo spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti. Ve druhém poločase jsme v obraně udělali několik chyb a domácí nás postupně začali dotahovat. Na levé straně hřiště fungovala spolupráce Filipa s Adamem, Kuba dobře bránil a jen střelecká smůla mu zabránila vstřelit více branek. Doufáme, že vítězství klukům zachutná a jejich další výkony potěší trenéry i diváky.

Sestava: Kos – Bílek, Kumstová, Štolba, Kohout, Pospíšil – Beneš T., Lukeš M., Novák

Branky:  Štolba 2, Kohout 2, Bílek, Kos, Lukeš M., vlastní