Žáci Neveklov – Senohraby

Neveklov – Senohraby  5 : 6 (2:2)

V dalším utkání chtěli žáci odčinit středeční prohru, ale museli se obejít bez Filipa a Kuby, kteří hráli ligové utkání za Benešov.  V prvním poločase měl soupeř více brankových příležitostí, proměnil však pouze dvě. Díky brance Filipa Bělky a proměněné penaltě Adama Kohouta byl stav v poločase vyrovnaný. Ve druhé půli jsme měli více šancí my, dostali jsme se do do dvoubrankového vedení, které jsme neudrželi a tak za stavu 4:4 se začínalo znovu. Když Adam Kohout vstřelil pátou branku a Honza Plášil konečně proměnil svou další šanci, zdálo se že vítězství nám nemůže uniknout. V pětiminutovém nastavení dokázali domácí ještě snížit, ale na naší vybojované výhře to nic nezměnilo.

Sestava: Novák – Bělka, Kumstová, Kopecký V. – Urbanec, Kohout A., Plášil – Páleníček A. – Beneš J., Hais, Špachta V.

Branky: Kohout 2, Bělka, Urbanec, Plášil, vlastní

Příští utkání:  Sobota 12.9. 9:15  Senohraby – Ostředek.  Sraz v 8:30 na hřišti.