Žáci Netvořice – Senohraby

Netvořice – Senohraby 1 : 3 (1:2)

Do dalšího mistrovského zápasu jsme nastoupili opět v neúplné sestavě a na naší hře to bylo znát. Hra byla neurovnaná plná nepřesných přihrávek. První branku jsme vsítili my, Jana zahrála roh po zemi, hráč soupeře na první tyči nepochopitelně nadskočil a míč se stočil do branky. V dalších minutách jsme opět udělali několik chyb a lacino jsme nechali soupeře vyrovnat. Hráč soupeře se otočil s míčem ve vápně, jeho střelu stačil Vojta ještě vyrazit, ale zcela nekrytá hráčka soupeře dokázala míč posunout do naší sítě. Pak měl velkou šanci David, dostal se s míčem do vápna, ale zakončit nedokázal. Až o několik minut David přeci jen uspěl a vstřelil branku na poločasových 1:2. Ve druhé půli jsme se přece jen trochu zlepšili, ale naše střely a šance dokázal zlikvidovat brankář soupeře. Důležitý třetí gól padl po rohu. Jana nastřelila před branku polovysoký míč a obránce si ho srazil do vlastní sítě. To nám přineslo přece jen trochu klidu, který se projevil ve zlepšené kombinaci a utkání jsme dohráli do vítězného konce. Do utkání se zapojil i Filip Bělka, který po působení v Kunicích a kratší přestávce ukázal, že může našemu týmu pomoci.

Sestava: Kos – Kopecký V., Plášil, Kumstová, Bělka, Urbanec, Bílek, Průša – Novák, Špachta, Hais

Branky: Kumstová 2, Novák

Příští utkání:  Sobota  25.10. 10:15  Senohraby – Jankov.  Sraz v 9:30 na hřišti.