Žáci Bystřice – Senohraby

Bystřice – Senohraby  4 : 2 (1:1)

Na zápas s mužstvem z čela tabulky jsme jeli jen s 9 borci (1 na střídání) a vědomi si síly soupeře, jsme kluky nabádali hlavně k pečlivé a aktivní obraně. Bystřice nás podle očekávání zatlačila, měla šance, ale pak jsme se i my začali směrem dopředu osmělovat, hrozit z protiútoků a hru postupně vyrovnali. Po šancích na obou stranách prošel Kuba krásně přes půl hřiště kolem 3 soupeřů a s přehledem zavěsil. Bystřice do poločasu skóre srovnala po brejku střelou z úhlu na přední tyč…za předváděnou hru a nasazení jsme museli v přestávce jen chválit…
V začátku druhého poločase jsme bohužel obdrželi hloupě za sebou 2 rychlé branky, na které jsme dokázali odpovědět po pěkné kombinaci po pravé straně, centru a brance hlavou Filipa Bílka. V této fázi hry jsme soupeře přehrávali (hlavně pěkně kombinovali kluci na pravé straně), bohužel jsme nedokázali vyrovnat, ale naopak smolně ještě jednou inkasovali.
I přes prohru v tomto zápase, musíme všechny za bojovnost a fotbalovost pochválit. Byl to jeden z nejlepších výkonů letos – dnes opravdu pěkný fotbal od obou mužstev.

Sestava : Kos – Bělka, Kumstová, Lukeš – Bílek, Štolba, Urbanec – Špachta, Hais
Branky : Štolba, Bílek

Příští utkání:  Sobota 31.10. 10:15  Senohraby – Křivsoudov.  Sraz v 9:30 na hřišti.