TJ Sokol Senohraby – FK Říčany 3:3

V neděli 22.8 jsme odehráli na domácím hřišti zápas proti FK Říčany. Pro tentokrát jsme remizovali a tak si připsali první bod do tabulky, kde po druhém kole jsme v tuto chvíli na 8 místě.

Zápas pro nás začal velmi dobře, kdy jsme hned ve 3 minutě dali gól, který střelil Petr Klíma „17“ po centru Jana Moravce „7“. Tím jsme se ujali vedení, které ale bohužel netrvalo moc dlouho, jelikož hosté v 9 minutě srovnali stav na 1:1. Poté jsme přidali další gól, který proměnil David Kumsta „23“. Tím první polovina zápasu skončila. Ve druhé polovině v 52 minutě hosté bohužel srovnali stav na 2:2. Tím se stal zápas velmi napínavým a vyrovnaným do poslední minuty, jelikož v 62 minutě jsme dostali další gól a tím byl stav pro Senohraby nepříznivý 2:3,náš tým se ale nevzdával, bojoval co to šlo a mělo to také úspěch, jelikož v 80 minutě jsme vyrovnali stav na 3:3,kdy nás zachránila střela Davida Konečného „10“.

Od minulého zápasu jsme se poučili ze zbytečných chyb, změnili taktiku a postavení hráčů na hřišti a udělali jsme rozhodně dobře, protože zápas byl od prvopočátku mnohem lepší, než minulý. 🙂 Věříme, že další zápas sehrajeme proti FK Kavalier Sázava také dobře a odvezeme si body!! 🙂

Děkujeme Všem příznivcům fotbalu, že stále chodí Senohraby podporovat a fandí jim, velice nás to těší! 🙂