TJ Sokol Senohraby – FC Jílové 1:1

V neděli 19.9. se na domácím hřišti odehrál zápas proti FC Jílové a skončil nerozhodným stavem 1:1.

Zápas začal pro domácí dost nepříznivě, kdy hned v první minutě, aniž by se tým pořádně rozkoukal a dostal do zápasu, hosté dali první gól.

Naštěstí nás v 7’minutě zachránil Jan Moravec “7” gólem, který dával ramenem po rohovém kopu. Honza tímto gólem neudělal radost pouze týmu, ale také sobě. Podle jeho slov po zápase :”Tak jsem si aspoň dal i další dárek k narozeninám!” 🙂

V utkání se do konce první poloviny nezměnilo nic a tak se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhé polovině jak Senohraby, tak Jílové měli pár gólových šancí, ale nikomu se nepodařilo stav odvrátit. Tím pádem se v 90’minutě pískal nerozhodný stav 1:1 a obě družstva si tak připsali 1 bod do tabulky.

Dnes pojedeme na zápas, který odehrajeme s TJ Sokol Kondrac od 16:30hod.

Děkujeme Všem fanouškům co nás podporují a fandí nám!