Starší přípravka: Senohraby – Struhařov 10:5

Konečně vítězství! Až ve čtvrtém zápase jsme si zkusili, jak chutná výhra. Proti Struhařovu jsme začali hodně ospale a ustrašeně. Teprve po pěti minutách hry jsme se dostali na polovinu soupeře, ale hned z toho byly dva góly. Ale soupeř se nehodlal jen tak vzdát a  brzy vyrovnal. To už jsme se trochu rozjeli a začínali jsme mít trochu navrch. A tak jsme do poločasu stihli vstřelit ještě tři góly, ale bohužel v posledních vteřinách jsme také ještě jeden dostali.

Do druhé půle jsme vstoupili hodně aktivně a Struhařov jsme zatlačili na jejich půlku. Z naší aktivity pramenily i šance a několik šancí jsme i proměnili. A protože jsme v naší bojovné hře jsme nepolevovali, tak jsme zápas dotáhli do zaslouženého vítězství 10:5.