Shrnutí sezóny 2016/17

Fotbalová sezona 2016/17 skončila a zde je shrnutí této sezony…..

A mužstvo v této sezoně, kdy se po dlouhých letech v Senohrabech opět hrál Okresní přebor, si relativně v klidu zajistilo 9. místem pro další sezonu účast v této soutěži. Po výborném vstupu do sezony, díky bodovému zisku hlavně z domácích zápasů na jaře, se můžou fandové, kteří v hojném počtu chodili naše fotbalisty podpořit , těšit na další sezonu. Snad se mužstvo podaří stejně jako loni ještě vhodně doplnit o další hráče a že péče a čas , který klukům trenéři Jiří Barda a Zdeněk Drda věnují, se zúročí i v další sezoně a A mužstvo bude opět předvádět fotbal, na který se vyplatí přijít …

B mužstvo po několika letech opustilo spodní část tabulky a letos skončilo na 6. místě soutěž.

Mladší žáci po přechodu z přípravky letos v soutěži Okresního přeboru brali 7. místo, kdy ve většině zápasů bojovali se staršími a o 1-2 hlavy většími kluky.

Mladší přípravka letos zcela ovládla svou podzimní část turnaje a z 1. místa postoupila do jarní finálové části, kde se v konkurenci měst Vlašim, Benešov a Votice kluci umístili na 3. místě.

V sobotu 10.6 se uskutečnil již 15.ročník Turnaje přípravek za účasti 10 mužstev – letos pro mladší přípravky. Na turnaj trenéři kluky spravedlivě rozdělili a do bojů nasadili dvě mužstva. Každý team byl nalosován do jiné skupiny. Ve svých skupinách se naši kluci umístili na 3. a 4. místě a v zápasech o umístění nakonec vybojovali konečné 6. a 8. místo.

Jako každý rok děkuji všem, kteří se starají o chod Fotbalového oddílu – všem trenérům, vedoucím, rodičům, sponzorům a vedení Obce za finanční podporu Sokola a Fotbalového oddílu.

Petr Štolba

 

Both comments and pings are currently closed.

Komentovani zakazano