Přípravka Senohraby – Votice

Senohraby – Votice  6 : 6 (3:4)

Poslední zápas jarní sezony odehrála přípravka na domácím hřišti. Soupeř z Votic, který nám v prvním podzimním zápase uštědřil 16 branek, je na třetím místě tabulky. Naši kluci se ho však nezalekli a nastoupili stejně jako proti Benešovu se snahou o co nejlepší výsledek. Povedl se nám začátek utkání, kdy v 8.minutě Oskar vstřelil první branku. I po vyrovnávací brance Votic jsme předváděli bojovný a fotbalový výkon, který nám přinesl dvoubrankové vedení 3:1. V závěru prvního poločasu jsme udělali několik chyb v obraně a soupeř obrátil na 3:4. Na začátku druhého poločasu nám soupeř odskočil na dvě branky 3:5, ale po té už úřadovalo útočné duo Jonáš a Oskar, které nám vrátilo vedení v zápase 6:5. Pět minut před koncem se skore posunulo na konečných a spravedlivých 6:6. Kluci zaslouží velkou pochvalu. Nyní je čekají dva turnaje 13.6. ročník 2005 a mladší ve Voticích a 20.6. ročník 2004 a mladší 13.ročník Fotbalového turnaje přípravek v Senohrabech.

Sestava: Švancar – Štolba T., Hais, Kopecký Š., Križko R., – Svoboda, Všetula – Kopecký J., Páleníček, Vrba, Peška

Branky: Páleníček 4, Svoboda, Kopecký J.