Přípravka Senohraby – Poříčí

Senohraby – Poříčí nad Sázavou 4 : 3 (0:2)

Ve středečním vloženém termínu nás čekal velmi silný soupeř, který nám ještě v minulé sezóně nadělil velkou porci gólů a my jsme se těšili, jak dopadne porovnání v další sezóně. Do první půle jsme vstoupili hodně pasivní hrou a nedokázali jsme reagovat na aktivní napadání soupeře, výsledkem byla hned v počátku hry první obdržená branka. Soupeř díky svému aktivnímu napadání a v podstatě bez rozehry se dostával do šancí pouze díky nakopávaným balonům. Nám se stále nedařilo dostat hru pod kontrolu a kopírovali jsme hru soupeře tj. bez kombinace, bohužel jsme ještě inkasovali další branku a poločasové skóre 0:2 odpovídalo našemu výkonu. O přestávce jsme kluky uklidnili, rozebrali chyby z první půle a namotivovali na druhou část hry. Do druhé půle vstoupil náš tým, tak jak ho známe. Kombinační hrou se nám podařilo převzít kontrolu nad utkáním a gól do sítě soupeře byl ve vzduchu. První gól, byl doufám nejen pro nás trenéry ukázkou moderního fotbalu, kde jsme se po pár přihrávkách přes celý tým dostali před branku soupeře a Oskar uklidil míč do prázdné branky. V kombinačním fotbalu se nám i nadále dařilo a díky hře celého týmu jsme se dostali do vedení 4:2. Soupeři se díky standardní situaci podařilo ještě vstřelit jednu branku, ale body zůstaly v Senohrabech a myslím, že zaslouženě. Chceme touto cestou celý tým pochválit, jakým způsobem a týmovým výkonem se dokázali do utkání vrátit a zaslouženě vyhrát.

Sestava: Švancar, Štolba, Průša, Vrba, Panták, Svoboda, Všetula, Páleníček, Hacmacová, Kopecký J., Peška

Branky: Dominik Svoboda 3, Oskar Páleníček

Příští utkání:  Pátek 9.10.  17:00  Prčice – Senohraby. Sraz v 15:30 na hřišti.

Další utkání:  Neděle 11.10.  10:15  Senohraby – Vlašim. Sraz v 9:00 na hřišti.