Přípravka Prčice – Senohraby

Prčice – Senohraby 4 : 7 (1:5)

V sobotu (27.9.) nastoupila přípravka proti Sedleci v netradičním čase 12:30. Těžké utkání se soupeřem s výškovou převahou a podmáčeném hřišti kluci zvládli pouze díky dobře odehrané první půli (5:1), kdy jsme si aktivní hrou vytvořili mnoho šancí, dokázali je proměnit a přinutili soupeře chybovat v obranné fázi. Všichni hráči makali a měli chuť hrát. V druhé půli jsme chtěli navázat na aktivní hru z prvního poločasu, ale bohužel jsme ihned na začátku zaspali a dostali 2 zbytečné góly, které ovlivnily kvalitu hry. Z naší hry se vytratila snaha kombinovat a i díky malé účasti hráčů jsme nemohli hrát v nasazení jaké jsme předvedli v první půli. Ale i vzhledem k únavě dokázal tým v důležitých momentech zabrat a dalším gólem utlumit snahu soupeře o vyrovnání. Chceme poděkovat týmu za bojovný výkon a i přes drobné nedostatky musíme kluky pochválit. Opět jsme byli dopředu hodně aktivní a na některé kombinace a zakončení bylo radost pohledět! Znát byla neúčast mnoha hráčů, nicméně slíbená odměna za vítězství se „slízala“ v Bystřici – děkujeme Pavlu Kohoutovi za sponzoring sladké odměny – jen tak dál Pavle

P.S. Prosím rodiče, aby nás s předstihem informovali o neúčasti hráče na utkání.

Branky: Svoboda 5, Panták 1, vlastňák 1.

Sestava: Švancar J., Štolba T., Kopecký Š., Beneš J., Svoboda D., Panták F., Kopecký J., Kohout F.

Příští utkání:  Neděle 12.10. 9:30 Poříčí – Senohraby. Sraz v 8:20 na hřišti. Odjezd v 8:30.