Mladší přípravka – mistrovský turnaj v Benešově

V sobotu 30.4. jsme odehráli druhý jarní mistrovský turnaj. Hrálo se v Benešově a oproti minulému týdnu nám počasí přálo, polojasno 12°C, zkrátka počasí tak akorát na fotbal. Sled zápasů byl stejný jako ve Vlašimi, takže první zápas jsme hráli proti Benešovu.

 

Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním a díky tomu byla hra vyrovnaná a byly vidět i nějaké náznaky šancí. Po několika minutách nám však odhodlání došlo a soupeř chtěl daleko víc hrát. To se začalo projevovat na skóre zápasu, který nakonec skončil 5:0 v náš neprospěch.

Druhý zápas proti Voticím, jsme chtěli dokázat, že bojovat doopravdy umíme a na hřišti to bylo doopravdy vidět. Soupeře jsme chvílemi válcovali a odměnou nám byl první gól a naše vedení 1:0. Jenže soupeř do poločasu ještě stačil vyrovnat. Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu, opět jsme se dostali do vedení, ale Votice vždy stihly zareagovat a vyrovnat. Už to vypadalo, že zápas skončí remízou, ale v posledních pár minutách nám již bojovnost došla a díky tomu jsme dostali dva góly navrch a prohráli jsme 7:5. Velká škoda. Tady jsme rozhodně měli na lepší výsledek.

Poslední zápas nás čekala Vlašim. Začátek zápasu byl vyrovnaný, ale skóre naštěstí hovořilo v náš prospěch, protože kluků se dařilo střílet góly. První půli jsme vyhráli 6:3 a druhý poločas jsme pokračovali ve stejném duchu. Jen góly v naší brance tolik nepřibývaly a ve Vlašimské ano. Zápas nakonec skončil našim vítězstvím 12:4.

A na co nesmím zapomenout je to, že všechny tři zápasy se odehrávaly za úžasné podpory rodičů, kterým touto cestou moc děkuji. Byli jste skvělí stejně jako vaše děti.

Both comments and pings are currently closed.

Komentovani zakazano