Minipřípravka – turnaj v Říčanech

V sobotu 21.3.2015 jsme zakončili halovou sezonu turnajem v Říčanech v hale Na Fialce, kde jsme zúčastnili turnaje UMBRO CUP pro ročníky 2008 a mladší. Turnaje se zúčastnilo osm družstev a hrálo ve dvou skupinách po čtyřech a dále vyřazovací zápasy.

Na turnaj jsme ale jeli s cílem zahrát si fotbal a kdyby se podařil nějaký pěkný výsledek, tak by to bylo super. A jak jsme dopadli?

 

Ve skupině jsme tedy odehráli tři zápasy.
První zápas jsme se rozkoukávali a podle toho i vypadal výsledek (Štěchovice – Senohraby 6:0).
Druhý zápas už byl lepší, ale i ten pro nás skončil porážkou (Dublovice – Senohraby 2:0).
V posledním zápase ve skupině jsme byli soupeři rovnocennými partnery a tak zápas skončil bezbrankovou remízou (Cholupice – Senohraby 0:0).  Ze skupiny jsme šli do další bojů ze 4. místa.

DSC01561DSC01565

První vyřazovací zápas jsme hráli s SK Jesenice a i tento souboj byl vyrovnaný, kluci se dostávali do šancí ale nakonec skončil také 0:0. O vítězi tedy musely rozhodnout pokutové kopy. V penaltovém rozstřelu jsme ani jednou nezaváhali, zatímco soupeř se netrefil ani jednou. Takže nás čekal zápas o 5.místo.

V tomto zápase jsme se utkali s Kolínem. I tento zápas byl dlouho vyrovnaný a už to vypadalo, že se bude opět rozhodovat v penaltovém rozstřelu. Ale bohužel asi 20 sekund před koncem jsme dostali gól.

Takže v celkovém pořadí jsme obsadili krásné 6.místo. Kluci, bylo to super. Díky moc.

DSC01578

Both comments and pings are currently closed.

Komentovani zakazano