Minipřípravka – turnaj v Louňovicích

V sobotu 11.4.2015 jsme jeli na první turnaj z Turnajové tour po Praze východ. Turnaj se konal v Louňovicích, tedy v místě kde myšlenka pořádat tuto Tour vznikla. Za velice krásného počasí jsme odehráli pět zápasů.

První zápas s domácími Louňovicemi jsme vyhráli vysoko 7:0. Druhý zápas jsme nastoupili proti Vlašimi a i ten jsme zvládli velice dobře, vyhráli jsme 5:0. Třetí zápas jsme hráli proti klukům z Kolovrat. Dali jsme sice první gól, ale vedení jsme neudrželi a prohráli jsme 2:1. Úplně stejný scénář měl náš čtvrtý zápas se Světicemi. Brzo jsme vedli 2:0, ale pak soupeř zabral a dal nám 4 góly, takže zápas jsme prohráli 4:2. Poslední zápas proti Kunicím jsme moc chtěli vyhrát. Kluci hráli jako o život, ale z jednoho rychlého protiútoku jsme inkasovali. Obdržený gól kluky ale vůbec nezlomil – dál bojovali. Většinu zápasu jsme hráli na soupeřově půlce, ale gól se nám bohužel vstřelit nepodařilo. Takže i poslední zápas skončil porážkou.

Co ale bylo nejdůležitější, že všechny zápasy jsme hráli velice dobrý fotbal, kluky to strašně moc bavilo, snažili se a jejich hra byla čím dál tím lepší. Věřím, že v dalších turnajích budeme v těchto výkonech pokračovat.

DSC01593DSC01617

 

 

 

 

 

 

Další a daleko hezčí fotky najdete na http://www.rajce.net/a11222171. Autorem fotek je Radek Šťastný. Díky.

 

Both comments and pings are currently closed.

Komentovani zakazano