Minipřípravka – turnaj Nespeky

V sobotu 11.6.2016 jsme jeli na turnaj mladších přípravek do Nespek. Věděli jsme, že nás budou čekat soupeři velice zdatní a většinou i o rok starší. Nicméně každý odehraný zápas je nyní pro kluky obrovská zkušenost a věřím, že i důležitá příprava na příští rok, kdy se naplno vrhneme do soutěže.

 

 

A hned první zápas s domácími nám dal pořádně za vyučenou. Než se kluci rozkoukali, tak jsme ze sítě vylovily pět banánů. Pak jsme zjistili, že to jsou taky jenom kluci a góly v naší síti už přestaly narůstat tak rychlým tempem. Skóre prvního zápasu se zastavilo na 7:0.
Druhý zápas jsme nastoupili proti Miličínu. To už jsme byli rozkoukaní, hra se nám dařila a začali nám tam padat i góly. Zhruba v polovině zápasu jsme už vedli 3:0 a přišlo uspokojení, kterého soupeř využil a začal snižovat až se mu podařilo i srovnat na 3:3. Ale v poslední vteřině utkání se nám podařilo vstřelit vítězný gól. Takž jsme si připsali první vítězství.

DSC01580DSC01582

Třetí zápas jsme hráli s Olbramovicemi. Utkání jsme začali dobře, vedli jsme 1:0, ale pak se začala projevovat soupeřova větší zkušenost. Olbramovice dokázali utkání otočit a porazili nás 3:1.
Poslední zápas ve skupině jsme odehráli proti Krhanicím. V tomto zápase jsme během prvních minut spálili neuvěřitelné množství gólových příležitostí. První gól utkání vstřelil soupeř. Na tento gól jsme včas zareagovali vyrovnávací brankou. Dál se zápas vyvíjel v naprosto vyrovnaném tempu a věřili jsme, že se nám podaří vstřelit potřebný vítězný gól. Bohužel nám se to nepodařilo, naopak Krhanicím ano, takže zápas jsme smolně prohráli 1:2.
Ve naší skupině A jsme obsadili čtvrté místo a čekal nás zápas se čtvrtým ze skupiny B o celkové 7. místo. Soupeřem nám bylo mužstvo Týnce. Tento soupeř však byl nad naše síly, takže jsme celkově obsadili 8 místo.

DSC01583 DSC01584

DSC01585 DSC01586

DSC01587DSC01594

DSC01596DSC01606

DSC01603

Both comments and pings are currently closed.

Komentovani zakazano