Louňovice B – Senohraby A

Louňovice B – Senohraby A 0 : 3 (2:0)

Do Louňovic jsme přijeli opět s novým stoperem a jedním novým obráncem. Věděli jsme, že hra do předu nám problém nedělá a že si musíme dát pozor na chyby které jsou pak potrestány protiútokem a gólem. Zápas začal jak už kluky známe naším tlakem a během chvilky i naší první šancí. Že nás pak mohou takto neproměněné šance mrzet jsme už v minulosti zjistili. Naštěstí jsme opravdu byli od začátku na hřišti lepší jak v držení míče tak ve schopnosti ohrozit soupeřovu branku. Naštěstí nás brzo uklidnil Paci kterému nádherně posadil na hlavu míč Kalbas. A ještě do půle po centru na který si vyběhl brankář domácích ale minul a Mori ramenem tečoval míč do branky. Do šatny jsme šli za stavu 2 : 0 a v celkové pohodě. Sice jsme měli v obraně zase dvě chyby po špatné rozehrávce ale to bylo spíše dáno tím, že jsme chtěli hrát fotbal i za cenu zkažené nahrávky. Druhá půle už byla přehlídka našich zmařených šancí a dokonce jsme nedali penaltu. Naštěstí ještě před koncem nás uklidnil zase Paci, který ve velkém vápně s přehledem poslal plackou míč do sítě. Louňovice určitě nebyl soupeř který by nám prověřil obranu ale na druhou stranu se dostali kluci do pohody a myslím, že v neděli doma proti Svojeticům ukážou, že ještě góly umí dávat a že dokážou v obraně zamknout.

sestava: Kačmáček, Kraut, Michal, Moravec T., Fuksa, Kučera (Blanický), Svoboda, Kalenda, Beran (Synek), Pancíř, Moravec J. (Vaněk).

góly: Pancíř 2, Moravec J.

Senohraby A – Struhařov A  3 : 4 (1:1)

Po prohře v Kostelci jsme doma přivítali Struhařov. Bohužel z pracovních důvodů jsem musel nečekaně odjet a nebyl na druhou polovinu. Nicméně do šaten jsme šli za stavu 1:1 a to jsme dostali branku, jak se říká do šatny. Soupeř nás asi překvapil, že chtěl ze Senohrab urvat co jen půjde a to se mu také povedlo. Jak jsem dostal informace, tak jsme nakupili spoustu chyb a ty byly potrestané. Na hřišti musí všichni chtít vyhrát a když se někomu něco nepovede druhej za něj zabere a to nám právě doma chybělo. Dostat ve dvou po sobě jdoucích zápasech 7 gólů taky nejde.

sestava: Kačmáček, Kučera, Michal, Fuksa, Blanický, Beran, Kalenda, Moravec T., Moravec J., Hacmac, Pancíř.

góly: Pancíř 2, Moravec J.

Both comments and pings are currently closed.

Komentovani zakazano