AGRO CS Pohár SKFS

Ve středu 2.9.2020 se hrál na domácím hřišti zápas 2.kola poháru AGRO CS SKFS. Kde proti sobě nastoupili domácí – TJ Sokol Senohraby vs TJ Liblice z.s. Výsledek zápasu byl 3:4 bohužel v neprospěch domácích. Což je velká škoda, jelikož už z poháru vypadli a další zápas už si nezahrají.

Chlapi odehráli dobrý zápas, všechny naše góly dal kapitán Karel Kučera 21′, škoda jen, že nevyužili šance v první půli a nedokázali proměnit pár slibných příležitostí. Zajímavostí zápasu byly celkem 4 penalty, kdy penaltu soupeře skvěle zneškodnil náš brankář Jan Burcev 27′. 2 penalty proměnil Karel Kučera 21′ v 24 a 90 minutě. Třetí desítku, za stavu 2:2 neproměnil Franta Petřík 12′. Shrnutím je, že musíme zapracovat více na obraně, protože inkasovat 4 góly na domácí půdě je prostě moc..

Děkujeme fanouškům co přišli a podpořili naše Áčko! Budeme rádi, když přijdete znovu tuto neděli fandit, na klobásu, pivo a limo.

Výkop v 17:00h.proti SK Úvaly.