Áčko zahájilo jarní sezonu dvěma zápasy venku

V sobotu 21.3. zahájilo Áčko jarní sezonu utkáním v Kamenici, kdy i přes neúčast elitního brankáře přišlo o zasloužené vítězství až v samém konci utkání.

Kamenice A – Senohraby A 2 : 2 (0:1)

Sestava: Kraut – Fuksa, Michal, Synek, Dočkal (Kadeřábek) – Hacmac, Svoboda, Kalenda, Beran (Blanický) – Moravec J., Moravec T.

Branky: Moravec T., Moravec J.

 

Ve druhém jarním zápase (v sobotu 28.3) již v kompletní sestavě mužstvo odehrálo derby v Mirošovicích. Hned v úvodu zápasu se mužstvo ujalo vedení brankou Honzy Moravce, který ale vzápětí musel být pro zranění vystřídán. Přesto mužstvo celý poločas bylo aktivnější a soupeře nepustilo do vyložené šance. Ani v druhém poločase se obraz hry nezměnil. Domácí tentokrát derby snad ani nechtěli vyhrát a tak po povedených akcích skóroval Tomáš Moravec a Tomáš Pancíř, čímž bylo rozhodnuto. Spokojenost s výsledkem projevili hráči  i účastí na výroční schůzi FO a dokonce i při nedělní brigádě na přípravě hřiště na jarní sezonu.

Mirošovice A – Senohraby A 0 : 3  (0:1)

Sestava: Kačmáček – Fuksa, Michal, Synek, Vaněk – Hacmac (Kraut), Svoboda, Kalenda, Dočkal (Blanický), – Moravec J. (Pancíř), Moravec T. (Beran)

Branky: Moravec J., Moravec T., Pancíř

-kk-

Both comments and pings are currently closed.

Komentovani zakazano