Zápy B – Senohraby A

Zápy B – Senohraby A  3 : 2 (3:2)

Další mistrovské utkání sehrálo Áčko na hřišti třetiligových Záp s místní rezervou. V sestavě domácích se objevilo několik hráčů z lavičky A mužstva. Naše mužstvo začalo dobře, ale v první šanci utkání selhal Honza Moravec. Domácí hrozili zejména dlouhými míči do křídel, když útočníci na ofsajdové hranici využívali benevolenci rozhodčích, které nezmátly ani netradičně modré dresy domácích. Po dvou samostatných nájezdech a nepokryté hlavičce při rohu domácí ve 28.minutě vedli 3:0. Naše kluky to však neodradilo a postupně se stávali aktivnějším mužstvem. Do poločasu snížili brankami Tomáše Moravce a Káji Berana a domácím muselo být jasné, že o bodech ještě není rozhodnuto. Druhý poločas se většinu času odehrával na polovině domácích, ale naši střelci neuspěli. Největší šance měli opět Honza Moravec a Martin Chalupník. Honza ani podruhé sám na brankáře neproměnil a když v 87.minutě Martin zblízka přestřelil prázdnou bránu, bylo jasné, že pojedeme domů bez bodu. První porážka v sezóně proti kvalitnímu soupeři nemusí mrzet, ale neproměněné šance ano.

Branky: T. Moravec, Beran

Sestava: Böhm – Synek(Pancíř), Fuksa, Šmíd, Dočkal – Hacmac, Klíma, Kučera(Vaněk), Beran(Petřík) – T.Moravec(Chalupník), J.Moravec