ŽÁCI Zdislavice – Senohraby  0 : 11 (0:4)

08.09.2019   TJ Sokol Zdislavice – TJ Sokol Senohraby  0 : 11 (0:4)

Úvodní letošní mistrovský zápas, do kterého jsme šli s 5 staro/novými posilami z Ondřejova…na všech vč trenéra a rodičů byla znát mírná nervozita , jak se první společný zápas vydaří…jak a co od sebe kluci mohou čekat,… jak se podaří společně se rychle sehrát….první zápas Martina Vrby v brance….
= do prvního poločasu jsme pro jistotu zvolili defenzivnější sestavu s Filipem na stoperu….ale po trošku nervozním úvodu a několika neproměněných akcích přišlo uklidnění v podobě první branky, kluci zlepšili napadání a obsazování soupeře a do poločasové přestávky jsme šli s klidným vedením 4:0.
Do druhého poločasu se posunul Filip do středu zálohy, Tom na stopera = kluci ještě přidali na důrazu a v úvodu poločasu z toho bylo několik dalších branek v síti soupeře a pak v klidu dohraný zápas.
Předvedená hra měla ještě k ideálu daleko, tento zápas naštěstí nemrzelo mnoho neproměněných šancí, tento soupeř nás nedonutil ke 100% výkonu,  bude potřeba si připravit zahrávání rohů a trestňáků,…ale také chvílemi pěkné kombinace kluků, důraz Filipa, střelecká pohotovost Kuby, pár nebezpečných rohů….  fotbalová kvalita teamu je velká  = cíle ( i nároky) proto musí být letos (opět) vysoké  :-)