Žáci Senohraby – Votice

Senohraby – Votice 1:2 (1:1)

V neděli 24.9. jsme sehráli proti velice silnému teamu Votic náš určitě nejlepší zápas této sezony….a bohužel smolně po dvou chybkách prohráli…  🙁

Už před zápasem bylo vidět u borců řádné soustředění na souboj proti favoritovi ( dostali pochvalu za pečlivý strečink…a Linda při tom hlásila: „dnes při rozcvičce nikdo nezlobí….“ 🙂  ).

Zodpovědný přístup, výborné nasazení, bojovnost, dodržování taktiky hned od prvních minut utkání… a fotbalovější soupeř z Votic byl zaskočen a trvalo chvíli,  něž se vůbec dostal do hry. Při vyrovnaném průběhu utkání jedno naše zaváhání při rozehrávce ve středu hřiště bylo potrestáno vedoucí brankou soupeře, na které jsme odpověděli zaslouženým vyrovnáním těsně před přestávkou Jonášem.

Ve druhém poločase (kromě horší první pětiminutovky) jsme soupeře pustili jen do pár šancí, které zlikvidoval výborný Tom, sami jsme měli několik nebezpečných protiútoků a šancí ….a utkání rozhodl trestný kop soupeře z hranice vápna a naše trochu děravá zeď…

Za nedělní výkon… i přes nezaslouženou prohru …veliká pochvala všem borcům – všichni 1* (na hřišti ……. i v hledišti 🙂 )

Další zápas NE 1.10. cca od 14:00 v  Teplýšovicích  = odjezd ve 13:00 – prosim potvrdit borce do sestavy!!!

(aby nás bylo dost!!…. asi nebudou?? kluci ze  st přípravky –  hrají dopoledne…)