Žáci Senohraby – Nespeky

Senohraby – Nespeky 3 : 2 (2:1)

V dalším domácím zápase jsme se utkali s týmem z Nespek (nebo spíše Čerčan). Pouze  8 borců se dostavilo na sraz z důvodů účasti v jiných sportovních kláních (pětiboj, florbal, tenis). V nepříliš pohledném, ale vyhecovaném utkání se projevila zejména absence Kuby, který umí hru usměrnit a podržet míč, a také hra bez střídání, na kterou někteří nemají kondici. V utkání jsme brzy prohrávali 0:1  a mohlo být ještě hůře. Pak konečně vsítil branku Honza Pospíšil a před poločasem si ještě soupeř srazil Filipovo nastřelení do vlastní branky. V poločase jsme tedy vedli 2:1.  V druhé půli soupeř vyrovnal a utkání bylo o to více dramatické. Rozhodující branku však vstřelil opět Filip Bílek. I Honza Pospíšil se mohl se dočkat druhého zásahu, ale jeho další branka nebyla uznána pro ofsajd. Na konci utkání měl ještě velkou šanci běhavý Filip, avšak tentokrát to nevyšlo. Konečný hvizd byl pak úlevou pro celý realizační tým i fanoušky.

Branky: Bílek 2, Pospíšil

Sestava: Novák – Kopecký V., Plášil, Kumstová – Beneš J., Urbanec, Bílek- Pospíšil, T. Štolba

Příští utkání:  Sobota 4.10. 9:30 Prčice – Senohraby. Sraz v 8:00 na hřišti. Odjezd v 8:10.