Žáci Senohraby – Miličín 2 : 2 (1:2)

Senohraby – Miličín   2 : 2 (1:2)

Mladší žáci  zahájili jarní sezonu doma s mužstvem Miličína. V kompletní sestavě chyběl pouze Alex. Na začátku utkání jsme se dopustili několika chyb, které soupeř využil a dostal se do vedení 0:2. Zbytek prvního poločasu jsme měli více šancí, ale branku dokázal vstřelit pouze Filip, který procedil dorážku po střele Matěje. Druhý poločas se odehrával podobně. Naše chyby musel hasit Vojta v bráně a vstřelit branku se nám podařilo pouze z přímého kopu, který proměnil Honza. Remíza byla asi spravedlivá, protože na šance se nehraje.

Branky: Bílek, Plášil

Sestava: Kos –  T. Beneš, Plášil, M. Beneš, Štolba, Pospíšil – Kumstová, M. Lukeš, Urbanec, Bílek, Novák – A. Lukeš

Příští zápas:  So 19.4. 10:15   Mezno  :  Senohraby. Sraz v 9:00 na hřišti v Senohrabech.