Žáci Senohraby – Mezno

Senohraby – Mezno   5 :4 (1:3)

V So 24.5. sehráli ml. žáci asi svůj nejdůležitější zápas jara. Pokud jsme si chtěli uchovat naději na prvenství v letošní soutěži, museli jsme velmi silné Mezno porazit. Situaci před zápase nám zkomplikovala absence obou brankářů ( Vojta na florbalovém turnaji, David -naražený prst z tréninku ) , kterou jsme vyřešili povoláním Jendy Švancara a absence Kuby Štolby a Filipa Bílka, kteří se s výběrem Benešovska účastnili Ondrášovka CUPU -neoficiálního mistrovsví ČR pro ročníky 2003 v Táboře.
Samotné utkání bylo průběhem to nejdivočejší, jaké jsme za letošní rok sehráli. Přes převahu po většinu 1. poločasu, po dvou chybách, které soupeř potrestal a  několika nastřelených tyčkách a břevnech (Adam) jsme prohrávali v půlce zápasu 1:3 .

Protože jsme všichni viděli, že jsme  lepší a máme šanci zápas otočit, tak jsme se o přestávce s klukama shodli, že necháme hrát co nejsilnější sestavu ( střídající borci si více zahrají v posledním zápase proti Křečovicím) a pokusíme se vybojovat letos titul. A po neskutečném nerváku a díky obrovské bojovnosti všech na hřišti a podpoře ostatních fandících na lavičce se ve  2. poločase povedlo zápas otočit.  (opět několik tyček, zahozených vyložených šancích na obou stranách, ….) V závěru zápasu Jenda odčinil svou drobnou chybku  z úvodu a zlikvidoval 2 obrovské šance soupeře a vítězství jsme udrželi a tím i šanci na konečné 1. místo v letošní soutěži.

Střelci branek: Urbanec 2, Pospíšil 2, Plášil