Žáci Senohraby – Mezno

Senohraby – Mezno  5 : 4  (4:1)

Ve vyrovnaném zápase jsme měli v sestavě rozdílového hráče – Kubu. Výborně rozděloval míče, bránil a hlavně dal tři branky a vybojoval penaltu. Za první poločas zaslouží pochvalu celé mužstvo. Dařilo se nám kombinovat a nabíhat do volných prostorů. Ve druhé půli nás sice soupeř přitlačil a dokázal snížit na rozdíl jediné branky, pak ale Kuba prošel obranou soupeře a zastavil ho jen faul protihráče = penalta. Tu sice Filip Bílek lajdácky neproměnil, ale brankářem vyražený míč dokázal přece jen dostat do sítě. Za dalších deset minut se hostům opět podařilo snížit, ale naše mužstvo už si jednobrankové vítězství pohlídalo.

Sestava: Novák – Križko, Kumstová, Bělka – Bílek, Štolba, Urbanec – Špachta, Beneš T., Hais, Svoboda, Beneš J., Kopecký V.

Branky: Štolba 3, Hais, Bílek

Příští utkání:  Neděle 25.10. 10:15  Bystřice – Senohraby.  Odjezd v 9:15 od hřiště.