Žáci Senohraby – Bystřice

Senohraby – Bystřice  1 : 2 (0:2)

Určitě náš nejlepší jarní výkon. S lídrem tabulky jsme odehráli velmi pěkné utkání, které bohužel rozhodl konec prvního poločasu, kdy jsme obdrželi dvě branky. Po trochu rozpačitém úvodu utkání jsme mezi 10. a 25. minutou soupeře přehrávali, branku jsme ale nedokázali dát. Naopak v konci poločasu jsme inkasovali. V druhém poločase se opět hrál pohledný kombinační fotbal, kterému scházely jen branky. Tu se nám podařilo dát až dvě minuty před koncem, ale to už bylo pozdě. Zápasu by určitě více slušela remíza, ale takový je fotbal a nás určitě potěšila předvedená hra a chuť do hry.

Sestava: Novák – Bělka, Plášil, Kumstová – Urbanec, Štolba, Bílek – Kohout; Kopecký, Lukeš, Hais, Páleníček

Branka: Bílek

Příští utkání:  Sobota 4.6. 11:00  Křivsoudov – Senohraby. Odjezd v 9:30 od hřiště.