Žáci Mezno – Senohraby

Mezno – Senohraby 8 : 5 (3:0)

Snad i ranní mlha zapříčinila, že se naše mužstvo neprobudilo a za ospalý výkon v prvním poločase zaslouženě prohrávalo 3:0.  Kluci bloudili po hřišti a jelikož nám v sestavě chyběli někteří hráči, nenašel se nikdo kdo by přihrál nebo vystřelil. Jediným hráčem, který se snažil byl Filip Bílek. Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně jako jsme skončili první. Tak to vypadalo na debakl. Za stavu 5:0, však konečně zazvonil budík, náhodný gol nás dostal do hry a dvakrát jsme snížili na rozdíl jediné branky. Probuzení ale nakonec nebylo dlouhé a konec utkání jsme opět nezvládli a zaslouženě prohráli 8:5.

Střelci branek: Páleníček 2, Novák, Lukeš A., Kumstová

Sestava: Plášil – Kumstová, Bílek – Lukeš M., Beneš J., Lukeš A. – Pospíšil, Páleníček, Novák

Příští zápas:  Čt 1.5. 11:00   Postupice  :  Senohraby. Sraz v 10:00 na hřišti v Senohrabech.