Žáci Chotýšany-Senohraby a Mezno-Senohraby

Chotýšany – Senohraby  4 : 9 (0:3)

Mezno – Senohraby  3 : 5  (0:4)

V páteční předehrávce jsme na hřišti Chotýšan, posledního účastníka naší soutěže, měli utkání pod kontrolou, ale 4 obdržené branky byly naprosto zbytečné.

V nedělním zápase v Mezně to bylo podobné. Adam se přihlásil, že nahradí nemocné brankáře a hned v úvodu skóre otevřel náš benjamínek Ondra Hais. Soupeře jsme přehrávali a poločasových 0:4 nám mělo dodat klidu a pohody. Do druhého poločasu jsme však nastoupili bez zájmu a pohybu, což nás málem připravilo i o body. V polovině druhého poločasu to bylo 3:4 a jistotu nám dal až gól Kuby 5 minut před koncem.

Sestava v Chotýšanech: Novák – Kopecký, Kumstová, Križko – Plášil, Štolba J., Urbanec – Kohout; Hais,

Branky: Kohout 4, Plášil 2, Štolba 2, Kumstová

Sestava v Mezně: Kohout – Križko, Plášil, Kumstová – Urbanec, Štolba, Bílek – Hais; Páleníček, Kopecký, Bělka

Branky: Bílek 2, Hais, Plášil, Štolba

Příští utkání:  Neděle 29.5. 10:15  Senohraby – Bystřice.  Sraz v 9:30 na hřišti.