Žáci Benešov A – Senohraby

Žáci Benešov A – Senohraby   11 : 1 (5:1)

Další utkání žáků skončilo sice vysokou prohrou, ale výkon našich borců nezklamal. Pro utkání jsme měli k dispozici jen sedm žáků a tak jsme byli vděční za doplnění třemi hráči přípravky. Domácí na nás vlítli a než jsme se rozkoukali bylo to 4:0. Pak teprve nastal budíček a zbytek poločasu jsme již odehráli sice zatlačeni na vlastní polovinu, ale s rychlými protiútoky. Jeden takový po spolupráci s Jonášem Linda proměnila v naší jedinou branku. Druhý poločas jsme sice začali nešťastně, když Lucasovi propadl lehký míč do sítě, ale dokud nám stačily síly bylo to povedené utkání. Celkem přijatelný výsledek s jednoznačně lepším soupeřem tak pokazila až závěrečná desetiminutovka, ve které jsme inkasovali pět branek a byli rádi za závěrečný hvizd rozhodčího.