Starší přípravka: Týnec-Senohraby 4:1

Starší přípravka jela v neděli 22.10. odehrát předposlední podzimní zápas do Týnce nad Sázavou. Po porážkách ve dvou minulých kolech jsme chtěli opět zažít chuť vítězství. A tak jsme do zápasu vstoupili pěkně zostra.

Na nic jsme nečekali, bojovali jsme o každý balon a z každé akce jsme chtěli dát gól. Párkrát nám v tom zabránil skvělý týnecký brankář. Jednou nás od gólu dělilo jen pár centimetrů. To když Láskyho střela orazítkovala břevno. Nicméně celý první poločas jsme byli lepším mužstvem akorát se nám nedařilo vstřelit gól. Těsně před koncem poločasu se však po naší chybě v obraně dostal do vyložené šance soupeř a nabídnutou šancí nepohrdl. Takže do kabin jsme odcházeli s jednogólovým mankem.

Do druhé půle jsme však nastoupili jako vyměnění. Naše aktivní hra byla ta tam. Soupeři jsme nechávali dostatek volnosti a času na hru. A to vše mělo za důsledek dva rychlé góly v naší síti. Z jednoho rychlého protiútoku se nám podařilo snížit na 1:3, ale ani to nás nenakoplo a dál jsme pokračovali v pohodlné hře. Týnec nám tedy ještě jeden gól přidal a zápas tak vyhrál 4:1.