Starší přípravka: Soběhrdy-Senohraby 4:2

Další mistrovské utkání jsme si jeli zahrát do nedalekých Soběhrd. Zápas jsme nezačali úplně špatně, v obraně se nám celkem dařilo, jen naše útočné aktivity končily někde na úrovni pokutového území soupeře.

Z jedné takové akce se však soupeř dostal do rychlého brejku, který s přehledem zakončil gólem. Přestože i nadále byl zápas celkem vyrovnaný, tak do poločasu se Soběhrdům podařilo přidat ještě jeden gól. Nám bohužel žádný, což ale bylo pouze důsledkem toho, že jsme na soupeřovu branku vystřelili možná tak dvakrát za celý poločas.

Druhou půli jsme začali o dost aktivněji a hlavně – začali jsme i střílet. A hned to přineslo ovoce. Za pár minut se nám podařilo snížit na 2:1. Po vstřelené brance jsme pokračovali v aktivním fotbalu, ale štěstí stálo při soupeři. Tečovanou střelou se opět dostal do dvoubrankového vedení. Kluci však nepolevili a dál bojovali. Odměnou jim byl druhý gól v soběhrdské síti. Ale stejný kousek se povedl i domácím. Zápas tak skončil výhrou Soběhrd 4:2. Ale s výkonem kluků ve druhé půli jsme byl spokojen. Škoda, že jsme tak neodehráli celý zápas…