Starší přípravka: Senohraby – Zaječice 5:8

První zápas nové sezony jsme odehráli proti Zaječicím. Ze začátku jsme měli z téměř celého dívčího mužstva respekt. Postupně jsme ale začínali mít navrch a konec první půlky byl naprosto v naší režii. Naše zlepšení mělo i vliv na výsledek a tak jsem šli o poločase do kabin s vedením 4:2.

Do druhé půle jsme šli s tím, že navážeme na útočnou hru z konce prvního poločasu a zápas dotáhneme do vítězného konce. Realita však byla úplně jiná. Přestali jsme mít zájem o hru, nechávali jsme soupeře hrát a díky tomu se Zaječicím podařilo vyrovnat. Sice jsme ještě zareagovali a z pohledné akce jsme se opět dostali do vedení. Ale chuť do hry to do našeho týmu nepřineslo. Ba naopak. Pokračovali jsme v ležérním přístupu a soupeř toho celkem lehce využil. Během posledních pěti minut nám nastřílel čtyři góly a tak jsme první zápas prohráli 5:8.