Starší přípravka: Senohraby – Přestavlky 8:2

V sobotu 7.10. jsme hráli další soutěžní zápas a na domácím hřišti jsme přivítali borce z Přestavlk. Do zápasu jsme šli natěšení a s vírou, že po dvou porážkách si opět užijeme chuť vítězství.

Hned od první minuty jsme soupeře zatlačili na jejich půlku. Naše aktivní a důsledná hra přinesla brzy ovoce. Při odkopu soupeřova brankaře se balon od dotírajícího Tobíka odrazil rovnou do sítě. Druhý gól byl opět důsledkem toho že, žádný balon není ztracený. Jedna z několika našich střel se sice do branky nevešla, ale těsně před brankou se do střely vrhl Luky a nasměroval jej do branky. A do poločasu se nám podařilo dát ještě další dva góly.

Do druhé půle vstoupili hosté jako vyměnění. Začali nás tvrdě atakovat, nenechali nám kousek prostoru pro hru a napadali nás už od našeho brankáře. Za pár minut se jim i podařilo vstřelit gól, ale ten byl spíš smolným okamžikem našeho brankáře Vojty. Soupeř pokračoval v aktivní hře, ale s tou jsme se již dokázali vyrovnat ba co víc, během několika minut se nám podařilo vstřelit tři góly a naše vedení navýšit na 7:1. Pět minut před koncem se podařilo soupeři vstřelit přímo z rohu druhý gól. Ale poslední slovo jsme měli opět my. Pár minut před koncem jsme vstřelili osmý gól. Zápas jsme tak po výborném výkonu vyhráli 8:2.