Starší přípravka: Senohraby – Netvořice 7:3

Ve středu 6.9. jsme odehráli první domácí zápas a soupeřem nám bylo mužstvo z Netvořic. Od první minuty byl zápas vyrovnaný a bylo otázkou, kterému mužstvu se podaří vstřelit první gól.

Postupem času jsme začali mít navrch a díky tomu se nám podařilo vstřelit první gól. Bohužel následovala naše nepozornost v obraně a soupeř toho hned využil a srovnal na 1:1. Na naši hru to naštěstí nemělo vliv a díky tomu jsme brzo vrátili vedení na svoji stranu. Soupeři se však opět podařilo vyrovnat. A do poločasu se nám podařilo dát ještě třetí gól, ale to stejné se podařilo i klukům z Netvořic. První půlka tedy skončila nerozhodně 3:3.

Do druhé půle jsme vstoupili stejně dobrým výkonem jako v první půli a co víc naše aktivita se neustále stupňovala což se projevilo jak v obranné fázi – žádný gól jsme už nedostali, tak i v útočné fázi – během druhé půle jsme soupeři dali čtyři góly. Zápas jsme vyhráli 7:3 a klukům nebylo co vytknout. Hráli opravdu skvěle a všichni měli z našeho prvního vítězství obrovskou radost.