Starší přípravka: Senohraby-Nespeky/Pyšely 6:5

Ve čtvrtek 21.9 jsme místo tréninku sehráli odložené první kolo proti sloučenému mužstvu Nespeky/Pyšely. Do zápasu jsme vstoupili s velkým odhodláním a hned v první minutě jsme z trestného kopu vstřelili úvodní gól utkání.

Soupeř však rychle zareagoval. A ne jen že se mu podařilo vyrovnat ale přidal i druhý gól a dostal se do vedení 2:1. To co se povedlo soupeři se povedlo i nám. Během pár dalších minut jsme dali dva góly a vedení jsme opět překlopili na naši stranu. Ale ani my jsme se z vedení dlouho neradovali. Brzy bylo opět srovnáno 3:3. Na konci prvního poločasu nás soupeř trochu zmáčknul, ale žádný gól už z toho nevytěžil.

Druhá půle pokračovala ve stejném duchu. Góly padaly na obou stranách. Chvíli jsme vedli my a chvíli zase soupeř. Párkrát při nás stálo štěstí – to když soupeř trefil tyč a břevno. Ale i my jsme měli dost šancí. Pět minut před koncem jsme srovnali na 5:5 a už to vypadalo, že zápas skončí remízou. Ale kluci dál bojovali a dřeli a bylo na nich vidět, že i druhý domácí zápas chtějí vyhrát. A nakonec se jim to podařilo. Minutu před koncem jsme dali šestý gól a vedení jsme si už ve zbývajících vteřinách utkání vzít nenechali. Toto vítězství si kluci vydřeli.