Starší přípravka: Senohraby – Benešov A 2:24

V sobotu 23.září jsme na domácím hřišti hostili favorita naší skupiny – mužstvo Benešov A. Do zápasu jsme šli s tím, že soupeři musíme co nejvíce znepříjemnit hru a díky tomu zabránit vysokému přídělu v naší síti.

Hned od začátku zápasu však bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. Neuplynula ani jedna minuta a už jsme lovili míč z branky. A za chvilku další gól. A další… Kluci z Benešova byli zkrátka lepší. Měli jsme chvilkové záchvěvy, kdy se nám dařilo hru trochu vyrovnat, ale na dostřel soupeřovi branky jsme se dostávali poskrovnu. Přesto se nám z našich málo šancí podařilo vstřelit branku. Poločas ale skončil 1:14.

Druhá půle pokračovala stejně jako ta první. To znamená, že přestože se kluci snažili, tak góly v naší brance přibývali. A to soupeř hrál (stejně jako v první půli) většinu času ve čtyřech. A to ne proto, že by jich bylo málo :-(. Ale stejně jako v první půli, tak i ve druhém poločase se nám podařilo jeden gól vstřelit. Skóre zápasu se nakonec zastavilo na 2:24.