Starší přípravka: Poříčí – Senohraby 6:6

Ve středu jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát jsme jeli do Poříčí nad Sázavou.
Do zápasu jsme vstoupili trochu ustrašeně a ze soupeře jsme měli zbytečný respekt. Díky tomu jsme dělali i hloupé chyby a soupeř jich využil. Brzo se dostal do vedení.

S postupem času jsme však začali hrát trochu agresivněji a hned to bylo vidět i na skóre zápasu. Začali jsme snižovat soupeřů náskok a nakonec první poločas skončil remízou 3:3.

Ve druhé půli jsme chtěli navázat na zlepšený výkon z konce prvního poločasu. Vcelku se nám to dařilo, ale do kolenou nás opět dostali vlastní chyby, kterých soupeř opět využil a dostal se do vedení 5:3. Naštěstí to kluky nepoložilo a pokračovali v agresivní hře s aktivním napadáním soupeře. Odměnou za to nám byly góly v soupeřově síti. Brzy jsme stihli nejen vyrovnat, ale dát i jeden gól navrch. Poprvé v zápase jsme dostali do vedení 6:5. To jsme bohužel neudrželi a po nedůslednosti v obraně soupeř v posledních vteřinách zápasu vyrovnal na konečných 6:6.