Starší přípravka: Krhanice – Senohraby 3:15

V neděli 7.10. hrála starší přípravka další zápas, tentokrát v Krhanicích. Do zápasu jsme vstoupili s odhodláním a s bojovností. A díky tomu jsme hned ve druhé minutě dali úvodní gól zápasu.

Ale přes inkasovaný gól nám soupeř dával najevo, že chce také vyhrát. Takže několik dalších minut bylo hodně vyrovnaných a bez gólu. Další góly začaly padat až po zhruba čtvrthodině hry. A začaly padat do krhanické sítě. A protože jsme začínali mít hodně navrch, tak nešlo jen o jeden gól, ale do konce první půle jsme přidali ještě čtyři góly. Druhý poločas pro nás začal smolně, a to nechtěnou tečí soupeřovi střely, která zapadla do naší sítě. Kluky to ale nijak nezlomilo a pokračovali dál v nasazeném tempu a ve stejném tempu stříleli i góly. Celý zápas jsme tak zaslouženě vyhráli 15:3.