Starší přípravka: Krhanice – Senohraby 6:5

V neděli 3.9. jsme nastoupili ke svému prvnímu mistrovskému zápasu se starší přípravkou. Soupeřem nám bylo mužstvo z Krhanic. Do zápasu jsme vstoupili jako vždy, trochu laxně a během pár minut z toho byl první gól v naší síti.

Zbytek prvního poločasu už byl ale plně v naší režii, což se projevilo i na skóre zápasu, které jsme otočili na 2:1 v náš prospěch.

Do druhé půli nastoupili Krhaničtí pěkně zostra. Z prvního útoku vyrovnali na 2:2 a během několika dalších minut přidali ještě další tři góly. Nicméně naši kluci se nevzdali. Podařilo se jim snížit, ale vzápětí jsme dostali smolný gól, kdy soupeřovu lehkou střelu těsně před brankářem tečoval náš bránicí hráč do naší sítě. Bojovali jsme dál a v samotném závěru jsme dvěma slepenými góly snížili na rozdíl jediného gólu. Víc jsme už bohužel nestihli…