Starší přípravka: Křečovice-Senohraby 5:3

Další mistrovské utkání jela starší přípravka sehrát do nejznámější střediskové obce – do Křečovic. Přestože soupeř měl v týmu asi tři holky, tak se do nás pustili pěkně zostra.

Nedarovali nám ani kousek prostoru ke hře. A každý souboj nás pěkně bolel. Skóre zápasu bylo dlouho bezbrankové. První gól zápasu padl až po čtvrt hodině hry a bohužel padl do naší sítě po trestném kopu. Do poločasu nám soupeř stačil přidat ještě jeden gól, takže do kabin jsme odcházeli za stavu 2:0 z pro Křečovice.

Do druhé půle jsme chtěli jít s tím, že se pokusíme se zápasem ještě něco udělat, ale během pár minut jsme dostali další dva góly. Kluci se naštěstí nesložili a soupeře začali trochu tlačit. A hned z toho byly i góly v křečovické síti. Podařilo se nám snížit až na rozdíl jediného gólu. Pak se však trefil i soupeř, což už na nás bylo moc. Zápas tak skončil naší porážkou 5:3.