branky: Blanický, Pancíř, Kalenda

Senohraby  B – Ondřejov  B  2 : 1

branky: Urban 2

Senohraby  A – Ondřejov  A   3 : 0 (1:0)

První jarní zápas jsme začali skvěle. Po krátkém tlaku dorazil míč do sítě Robin a od 7. minuty jsme vedli. Za stálé územní převahy jsme né a né dát druhou branku. Po poločase se zhoršoval terén, ale kluci do soupeře bušili a po vystřídání Klímy a Pancíře se hra zase trošku zrychlila. Po zatažení míče po pravé straně a přesném centru od Dočkyho dal z první Paci 2. krasnej gol. Pak ještě Kalbas po individuální akci zvýšil na konečných 3:0. Až do konce se kluci snažili kombinovat a potěšit tak hrstku diváků, kteří na zápas přišli.

sestava: Kačmáček , Petřík, Petr Michal, Synek, Fuksa, Blanický (60. Klíma 85. Kučaba )Svoboda, Kalenda, Dočkal , Kraut (63. Pancíř ) Kučera

Branky:  Blanický, Pancíř,  Kalenda