Senohraby A – Radošovice A 5:0

Senohraby – Radošovice 5 : 0  (1:0)

První opravdu jarní zápas jsme sehráli se soupeřem z Radošovic, který je naším sousedem v tabulce. Na podzim nám připravili první porážku v soutěži a tak jsme jim chtěli vše vrátit i s úroky. Bohužel ani tentokrát jsme nebyli kompletní a chyběl nám brankař. Na štěstí jsme povolali brankáře z B týmu.Vstup do zápasu klukům poměrně vyšel až na zakončení, kdy jsme spálili dvě ložené šance. Pak zahrozil soupeř po standardkách, ale první Pegas a druhou Zbyněk šance zlikvidovali.V 35 min po rohu a skrumáži před brankou soupeře dorazil míč do brány Paci a vedli jsme 1:0. Gól nás uklidnil a až do poločasu jsme kombinovali a nepůjčovali Radošovicům míč. I vstup do druhé půle jsme měli super. Paci se prosadil přes ofsajdovou past a sám postupoval na brankáře, což ho tak překvapilo, že zakončil střelou, která se otřela o rohový praporek.V 60 min pronikal do vápna výborně hrající Míla, dovolil si kličku a obránci nezbylo nic jiného než ho faulovat. Na důležitou penaltu se postavil Kalbas a rozjásal početný dav fandů za brankou 2:0. Hráli jsme dal dopředu hodně stříleli a Radošováky nepouštěli ani na dostřel naší bránky. Po faulu rozhodčí vyloučil obránce hostů a tím se ztrhla přehlídka šancí a dalších branek v síti Radošovic. Na 3:0 zvýšil Paci a na 4:0 po pěkné individuální akci dal Karel Kučera .10 min před koncem střelou z 35 metrů, kterou ještě hráč Rado lehce tečoval se trefil parádně do šibenice Míla a ozdobil tak svůj skvělej výkon. Jsme rádi, že po dlouhé době kluci bavili hezkým fotbalem sebe i diváky, kterých dorazilo poměrně hodně.

Sestava: Průša, Vaněk, Synek, Petr, Fuksa, Dočkal(70.min Kadeřábek), Kalenda, Svoboda, Kučera, Pancíř, Kraut (60.min Kučaba)

Goly: 2x Pancíř ,Kalenda ,Kučera ,Svoboda