Senohraby A – Dobřejovice

Senohraby – Dobřejovice  1 : 0 (0:0)

Stejně jako Mirošovicům ( tam se to ale nepovedlo ) chtěli jsme Dobřejovicům oplatit prohru z podzimu. Několikrát před zápasem bylo zdůrazněno, že jejich útočník nám na podzim zatopil a proto ho musíme pokrýt dále, že odkopnout balón z našeho pokutového území se musí dít z jedný. Opět potěšila plná lavička náhradníků a po delší odmlce ze zdravotních důvodů na ní usednul i Háca. Možná se divácky první poločas moc nelíbil, ale nepřesnosti byly i z toho důvodu, že soupeř opravdu rychle a tvrdě atakoval. Musím vyzvednout právě to že kluci plnili co měli a obrana pokryla co mohla a když to nedopadlo zachytal v bráně Karel. Do kabin jsme odcházeli za stavu 0:0. V hlavě jsme měli nějaké střídání Káďa pustil Dočkyho ale hlavně Krautík pustil Hácu a my jsme drželi palce ať se po dlouhé pauze chytne. Další střídaní už bylo ve hře kdy Robin pustil Píďu. Druhý poločas jsme začali dobře a dokonce si vytvořili i několik šancí. Naší snahu korunoval po individuální akci Péťa Klíma. A teď opět kluci nepodlehli bláznění a nezačli se bez rozmyslu hnát vstřelit druhou branku ale dobře bránili. Nakonec zápas dotáhli do vítězného konce a každý ví, že výhra 1:0 je nejtěžší. Jediné co mě trošku v kabině mrzelo byl pohled na pokopané a zakrvácené nohy našich kluků. Ještě musíme zapracovat na tom, že doma se víc rozdává. V každém případě si kluci za zápas proti Dobřejovicům zaslouží pochvalu.

Sestava: Kačmáček, Petřík, Synek, Petr, Fuksa, Kadeřábek (45.Dočkal), Svoboda, Klíma, Blanický ( 60.Vaněk), Kraut ( 45.Hacmac), Pančíř ( 80.Beran)

Gól : Klíma

Jeden komentář pro “Senohraby A – Dobřejovice”